O firmie

RowerowaStrona.pl to efekt ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu stacjonarnego sklepu i serwisu rowerowego. Wiedza zdobyta przez ten czas pozwala stopniowo zwiększać obszar dystrybucji i poszerzać wachlarz produktów oraz świadczonych usług.

W ofercie posiadamy produkty znanych polskich i zagranicznych marek. W ciągłej sprzedaży znajdują się rowery takich producentów jak Kross, Le Grand, Romet, Arkus, Cossack, Enigme, Onill i Karbon. Na zamówienie sprowadzamy rowery m.in.: Merida, Kelly’s, Mongoose, Electra, Medano, Maxim, Early Rider, Schwinn, GT oraz rowery elektryczne marek EcoBike i Crussis. 

Dysponujemy szerokim asortymentem części i akcesoriów większości znanych firm, m.in.: Shimano, Sram, Schwalbe, Kenda, Brooks, Sigma, Basil, Spencer, SKS, SR Suntour, New Looxs, Promax, Selle Royal, Neco, Beto itp. Rodzinom z dziećmi możemy zaoferować foteliki rowerowe Polisport, Bobike, Yepp, Weeride i Bellelli oraz innowacyjne kaski szwajcarskiej firmy Ribcap. Fanom turystyki rowerowej proponujemy produkty takich marek jak Ortlieb czy Topeak. Do konserwacji jednosladów oferujemy produkty polskiej marki Expand oraz Morgan Blue. Sami używamy tych produktów w naszym serwisie.

Równolegle ze stacjonarnym sklepem rowerowym prowadzimy serwis, gdzie od lat dokonujemy przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz naprawiamy rowery wszystkich typów. Współpracujemy także z wieloma hotelami i instutycjami, którym doradzamy przy zakupie rowerów, a następnie przeprowadzamy regularne przeglądy sprzętu.

Dysponujemy ok. 30 rowerami przeznaczonymi do wypożyczania. Są to rowery trekkingowe, górskie oraz dziecięce, zawsze po przeglądzie i gotowe do jazdy.

RowerowaStrona.pl to więcej niż tylko sklep i serwis rowerowy. Pasja do turystyki rowerowej oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu licznych wyjazdów w kraju i zagranicą zaowocowały liczną grupą przyjaciów i znajomych, z którymi wspólnie spędzamy wolny czas podróżując na rowerach. Doradzamy także przy organizacji krótkich wyjazdów weekendowych oraz profesjonalnych, zagranicznych wypraw rowerowych.

Do zobaczenia na trasie!

Szukasz roweru?

Napisz do nas na sklep@rowerowastrona.pl, opisz przeznaczenie roweru i określ budżet, a my doradzimy i pomożemy w wyborze idealnego jednośladu. Nawet jeśli nie posiadamy go na miejscu, sprowadzimy go dla Ciebie.

Kontakt

  • Sprzedaż: +48 889 551 520
  • Serwis: +48 609 504 445
  • sklep@rowerowastrona.pl

FACEBOOK

RowerowaStrona.pl © 2015 All Rights Reserved. Wykonanie Visuu Sp. z o.o.